Trenéři soft-skills

 


Adam Wojtovič

Po absolvování studia anglické filologie na UP v Olomouci a mezinárodního marketinku ve švédském Umea úspěšně dokončil certifikovaný program pro profesionální kouče (ICF ACC) podle metodiky Results Coaching Systems, v letech 2012 - 2014 dvouletý kurz Integrovaný kouč a v roce 2015 završil jednoletý Supervizní výcvik. Vede tréninky a školení v České republice, na Slovensku a v Rakousku.

...více


Jan Katolický

Během studia anglické filologie na UP v Olomouci absolvoval jednoleté studium financí a managementu na univerzitě St. Andrew's Presbytarian College, v Severní Karolině. V roce 2006 absolvoval manažerský program „MBA v kostce“. V letech 2010 – 2012 úspěšně dokončil certifikovaný program pro profesionální kouče (ICF ACC) podle metodiky Results Coaching Systems, v letech 2012 - 2014 dvouletý kurz Integrovaný kouč a v roce 2015 završil jednoletý Supervizní výcvik. Vede tréninky a školení v České republice, na Slovensku a v Rakousku.

...více


Veronika Nevolová

Okouzlena moudrostí prastarého Buddhova učení aplikuje tyto praktické principy v rámci svých originálních tréninků (mindful solutionsTM) zaměřených především na sebepoznání, emoční management, komunikaci a koučování (mindful coachingTM). Ráda vede své posluchače „za pouhé poučky“ a pomáhá jim porozumět tomu, jak věci fungují. Rok co rok se vrací na Srí Lanku pro novou inspiraci, zklidnění a poznání. Kromě práce s manažery a školení soft-skills se věnuje výcviku nových psychoterapeutů a provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi.

...více


Petra Crhák

Absolvovala na VŠB TU v Ostravě, kde o 7 let později v oboru Systémové inženýrství a informatika dokončila svá doktorksá studia a vědeckou práci na téma Řízení rizik v malých a středních podnicích. 7 let pracovala ve společnosti RPIC-ViP jako Konzultantka, projektová manažerka a školitelka s přímou vazbou na CzechInvest. V letech 2013 - 2020 pracovala pro mezinárodní ICT společnost Tieto jako programová, risk, portfolio, krizová a delivery manažerka se zaměřením na velké tranformační projekty interní a zákaznické. 

...více


Martina Fau

je profesionální koučka a trenérka koučinku. Za posledních 13 let provedla studijními a mentorinkovými programy stovky studentů, odkoučovala tisíce klientských hodin, to vše jako certifikovaná PCC (Professional Certified Coach) u ICF (International Coach Federation) v USA. Vede akreditované koučovací programy a certifikační supervize. Je také mezinárodním expertem na Human design, systém, který jí umožňuje analyzovat lidskou jedinečnost, objevovat plný potenciál a přesně popsat talenty člověka. 

...více


Marcela Němcová

Pracuje v Eschole jako Key Account Manager a lektorka soft skills kurzů, zejména prezentačních dovedností. Po absolvování studia angličtiny a češtiny na Karlově univerzitě v Praze vedla firemní jazykové kurzy, metodické workshopy a jazykové audity. V Eschole působí od roku 2011, kdy nastoupila na pozici lektorky a manažerky kurzů, později pracovala jako ředitelka jazykové školy. V letech 2014-15 absolvovala kurz Akreditovaný kouč (AIKO). Koučovací přístup uplatňuje i ve své lektorské činnosti.

...více

 


Hana Slámová 

Absolvovala Filozofickou fakultu v Ostravě. V současnosti působí jako ředitelka vzdělávací společnosti Erudio Patria, lektor, kouč a mentor. V minulosti pracovala v bankovním sektoru (Česká Spořitelna, GE Money bank, Moneta money bank), naposledy vedla oddělení dlouhodobě vymáhaných pohledávek se 150 členy. V roce 2017 úspěšně dokončila certifikovaný kurz Integrovaný kouč. Od roku 2018 je lektorem a konzultantem ve firmách. 

...více

Kontakt

Napište nám


Přihlášení do databáze