Řekli o programu AIKO

"Ke koučinku jsem se dostala přes sport. Po přečtení knihy pana Mariana Jelínka, osobního kouče Jardy Jágra, jsem se pro koučink nadchla a chtěla se dozvědět něco více a hlavně poznat koučink na sobě, v praxi. Nejdříve v roli koučované a pak už byl jenom krok k tomu přihlásit se do kurzu AIKO pořádaného Escholou. Díky kurzu jsem si osvojila základní koučovací techniky, ujasnila si, jak ho můžu uplatnit v každodenní manažerské práci. Myslím si, že alespoň základní pochopení koučinku a znalost základních technik by se měla stát nezbytnou dovedností každého moderního manažera. Je to velký nástroj k osobnímu rozvoji každého z nás. Sportovní teminologií řečeno je to taková malá olympiáda rozvoje a poznání sebe sama. A to přece stojí zato. Děkuji moc všem v Eschole, že mi umožnili se více poznat, prozkoumat moje další dosud skryté rezervy a hlavně za všechen ten tak příjemně a užitečně strávený čas." 

(Renata Karpsteinová, On Semiconductor, Finance manager) 


"Kurz koučování pod vedením Adama a Honzy i jejich kolegů z Escholy mohu vřele doporučit. A to komukoli, kdo chce na sobě pracovat. Díky kurzu jsem se v mnohém posunula, jako matka i manažerka, ve všech svých rolích. Zkrátka jako člověk, kdo s pokorou přijímá sám sebe takový jaký je a chce se dále rozvíjet...Děkuji Vám"

(Šárka Hermanová, HR Manager Stant Manufacturing, s.r.o.)


"Kurz koučování mě výrazně posunul v oblasti komunikace a vnímání každého člověka jako individuality. Po absolvování mám jasno, že se budu dál věnovat koučování i sebekoučování. Děkuji za originalitu lektorů, přátelskost, humor, profesionalitu a dlouhodobé zkušenosti při vedení kurzu, které jsou jasně vidět. Jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit!"

(Ingrid Mánková)


"Mou zatím poslední konkrétní zkušeností s Escholou je účast v programu „Akreditovaný interní kouč“, do kterého jsem jako účastník vstoupila s cílem rozšířit své profesní kompetence o roli interního kouče. Musím přiznat, že od kurzu jsem měla poměrně velká očekávání, která vycházela z dosavadní příjemné spolupráce, ale realita má očekávání nakonec předčila. Celý kurz má dobře promyšlenou koncepci a umožňuje získat potřebné znalosti o koučování, hlavně ale mimořádně efektivně nabýt mnohem potřebnější dovednosti. Kurz se skládá ze skupinových prezenčních workshopů, individuálních konzultací a supervizí, je interaktivní a velmi intenzivní. Je určen nejen pro ty, kteří se chtějí věnovat koučinku jako takovému, ale mohu ho doporučit všem, kteří mají chuť a odvahu zlepšit kvalitu svého pracovního i osobního života."

(Leona Řežábová, HR manager, 3DSoft)


"AIKO 7 předčilo moje očekávání ve formě a intenzitě výcviku. Udržuje pozornost účastníků po celou dobu výcviku a "nedává šanci zapomenout" již probrané."

(Jarda Nogol)


"Program AIKO mě hodně ovlivnil. Bez ohledu na to, jestli budu nebo nebudu koučovat, jsem se naučila velmi cenné/užitečné dovednosti - dobře naslouchat, nehodnotit ostatní a soustředit se na řešení místo "plácání se" v problémech. Bylo to náročné, ale jsem za to moc ráda."Díky,

(Petra Karasová)


"Profesionální i lidské vedení kurzu zkušenými kouči. Měli jsme skvělou skupinu, rychle se podařilo nastavit kulturu důvěry, otevřenosti, konstruktivního myšlení a vzájemné podpory."

(Jiří Lichovník)


"Na školení AIKO jsem byl vyslán firmou. Neměl jsem žádná očekávání, převažovala spíše zvědavost. Oceňuji rozsah kurzu a především úroveň a znalosti lektorů. Jsem překvapen, jakého osobnostního rozvoje jsem dosáhl. Upřímně doporučuji všem zájemcům o koučink."

(Jarda O.)


"Proč doporučuju? Praktický přístup, teorie řádně procvičená. Získání dovedností využitelné v každodenním životě. Obrovský osobnostní posun. Důležitý trénink pro "leadery."

(Barbora Handzelová)

 

"Po profesní a vědomostní stránce mě kurz posunul dle očekávání. Nečekaně mě posunul i po osobnostní stránce, což považuji za velkou přidanou hodnotu nad očekávání. "

(Michal Merta, Senior Expert Operational Excellence, E.ON, Česká Republika)


"Na počátku koučink velká neznámá. Po kurzu se mi otevřel nový svět, ve kterém jsem začala chodit. Mohu jen doporučit ve Vašem osobním rozvoji. "

(Martina Stibůrková)


"Kurz interní kouč je velmi náročný časově i obsahově, ale je výborný. Interaktivní, skvělá práce lektorů. Dal mi hodně pro můj další profesní růst, ale i pro osobní život. Rozhodně doporučuji všem!!!"

(Radka Menšíková)


"Milí Aikaři, děkuji za inspirativní kurz otevírající nové obzory v náhledu na práci s lidmi. Přeji mnoho úspěchů a naplněných kurzů i vizí ve Vaší další práci. "

(Vítek Konopáč)


"Kurz AIKO posouvá horizonty seberozvoje. Děkuji Sylvii, Adamovi a Honzovi za to, jak nás provedli kurzem."

(Mgr. Josef Zdražil, Město Otrokovice - projektový manažer a metodik KPSS)


"Kurz mi otevřel spoustu nových dveří v komunikaci a obecně ve filozofii života. Získal jsem nový pohled na řešení situací. "

(David Řeřicha, student)


"Děkuji za výborně připravený a vedený kurz, který mě přiblížil k tomu, stát se koučem. Poměr teorie a praxe byl skvěle nastavený ve prospěch praxe. Kurz byl časově i energeticky náročný a to považuji za velice pozitivní, nutilo mě to opravdu poctivě pracovat. AIKO výcvik mohu jen doporučit. Děkuji za příjemné prostředí, vstřícnost a otevřenost. Moc ráda se k vám při nejbližší příležitosti vrátím. "

(Martina Zbořilová, OKIN BPS)


"Profesionálně a prakticky vedený kurz v příjemné atmosféře a pod taktovkou zkušených lektorů. Mnoho inspirace nejen pro profesní růst, vřele doporučuji. "

(Hana Kořínková, E.ON Česká Republika, s.r.o.)


"Nebyl to první koučovací kurz, mám tedy srovnání. Respekt ke koučování, klientům i účastníkům kurzu a přesah do pomáhajících profesí obecně je to, co oceňuji na kurzu. Bylo pracováno s individuálními přáními účastníků i s jejich profesní diverzitou - což je předpoklad užitečnosti pro všechny. Humor, dobrá atmosféra a respekt, to byl pro mě spolu s odborností lektorů kurz AIKO."

(Markéta Pešťáková, vedoucí poradenského centra Univerzity Hradec Králové)


"Profesionálny prístup trenérov. Jedno z najlepších školení, ktoré som absolvoval. Interaktivita a praktické cvičenia interného aj externého charakteru mi umožňili ukotvenie nadobudnutých vedomostí. Veľmi dobrý team trenérov, veľmi zohraná skupina účastníkov. Veľké "Ďakujem" za to, že som mal možnosť zúčastnenia sa tohto kurzu. Veľa poznatkov už aplikujem v praxi. Eště raz díky, prajem veľa úspechov a všetko dobré účastníkom aj trénerom."


(Radovan Štefko, DHL SK)


"Kurz pro interní kouče předčil má očekávání. Program zahrnoval vyvážený poměr workshopů, telelekcí, mentorinků a hlavně spoustu praktických cvičení. Během procvičování různých koučovacích technik jsem si vyřešila některá vlastní témata, poznala skvělé lidi, ale především jsem se naučila, jak pomáhat lidem zorientovat se ve vlastním životě a najít si cestu k dosažení reálných cílů. Děkuji úžasným lektorům Escholy."           

(Lenka Kučerová, Service manager, Tieto)


"AIKO  byla směsicí přemýšlení, hledání, tápání i nacházení. Mě osobně to posunulo. Provedli mě tím elegantně, s úsměvem a s nadhledem Honza a Adam. Zkuste to."

(Jaroslav Lhoťan, Fakultní nemocnice Olomouc)

 

"Dobré načasování (kombinace prezenčních workshopů a telelekcí), možnosti supervize. Jasná struktura kurzu, prostor pro dotazy, možnost praktických cvičení. Prima lektorský tým, který ladí. Dostatek materiálů pro orientaci v teorii. Moc dobrá motivace pro to, být koučem - když je vidět, že to jde a že to jde dobře...A humor, ten byl od vás super."

(Gábina)


"Když jsem do kurzu interního koučování nastupoval, věděl jsem pouze obecně, že existuje koučink a doufal jsem, že mě absolvování kurzu posune dál v práci s podřízenými. Díky formám výuky a obsahu kurzu jsem si uvědomil, že posunout dál se musím sám, ale mohu k to mu využít to, co jsem se v kurzu naučil."

(Pavel Bandík)


"Na kurzu oceňuji přátelskou atmosféru a lidský přístup k tématu interního koučování. Největším přínosem byl dostatek prostoru pro praktickou aplikaci a konzultace konkrétních témat s lektory. Výsledky kurzu vidím ve své každodenní praxi."

(Pavlína Maršalová)


"Jakožto úplný laik a začátečník jsem měla celkem zkreslené představy o tom, co koučování znamená, jaký může mít pro klienta význam a proč se vlastně nechat koučovat. V průběhu jsem odhalovala všechny neznámé a zjišťovala, o čem to celé je. Za to, že se mi kolo uzavřelo a dveře se otevřely spoustě novým výzvám vděčím nejen tomu, že jednotlivé workshopy byly skvěle připravené, věcné, užitečné, sebezkušenosntí, v bezpečném prostředí, ale hlavně lektorům, kteří byli velkou oporou, průvodci a bezvadně lidští. Díky."

(Petra)


"Zajímavý a skvěle zorganizovaný kurz plný praktických ukázek s vynikajícími lektory! Doporučuji a Eschole moc děkuji!"

(Jiří Chládek)


"Je šťastný a rád, že má co dát..." Tak bych charakterizoval kurzy interního kouče, s radostí a štěstím můžete prostřednictvím lektorů profesionálů přijímat proto, aby bylo možné následně dávat. Děkuji, že jsem se mohl naučit poslouchat, vnímat, ptát a přemýšlet."

(Karel Plunder)


"V kurzu jsem se naučila jinému rozměru vnímání, chápání i otevřenosti. Díky skvělým lektorům i kolegům jsem se posunula ve svém životě do "jiné dimenze" a vím, že mohu posunovat i ostatní, kteří o to budou stát. Kurz byl pro mne užitečný a přínosný. Mockrát děkuji za příležitost."

(Kamča)


"Koučovací trénink doporučuji pro individuální přístup Adama a Honzy. Vnímám užitečnost pro využití individuálního rozvoje nejen v oblasti pracovní, ale i v osobní rovině. Přínos pro upevnění týmového ducha a objevování nových možností v nastavení procesů, které se chtějí zavádět."

(Lucie)


"Příliš mnoho slov by bylo na škodu, takže jen stručně: Bylo to skvělé, užitečné a inspirující! Děkuji všem, lektorům i kolegům, že jsem s nimi mohl být! Pro mne nejlepší kurz za minimálně 7 let!!"

(Honza)


"Výcvik interního kouče byl pro mě nejlépe investovaný čas, protože jsem se stala užitečná sobě, ale i druhým lidem. Kluci, moc díky!!!"

(Aneta)


"Kurz koučování byl pro mě úžasný prostor k seberozvoji a obohacení pro život. Věřím, že absolvování kurzu bude přínosné i pro mé okolí."

(Gabka Svobodová)


"Děkuji Adamovi a Honzovi za skvělý kurz interního kouče. Oba byli úžasní, po celou dobu kurzu nás podporovali a byli empatičtí. Děkuji."

(Renáta)


"Děkuji za skvělý kurz koučování, který mi přinesl kromě nových dovedností i velký posun v myšlení, jak v osobním, tak pracovním životě. Doporučuji všem, kteří mají chuť na sobě pracovat."

(Katka)


"Co mi kurz dal: kurz jsem si užila, vždy dobrá nálada, příjemné prostředí, báječní lektoři, spousta zážitků, nových podnětů. Moc děkuji."

(Dáša Onderková)


"Kurz mě provedl zátočinami koučinku a dal mi možnost koučovat v praxi. Děkuji."

(Aleš Pokluda)


"Děkuji! Vzdělávací cyklus AIKO je náročný z hlediska času, který od studenta vyžaduje. Zároveň je velmi inspirativní, změní vnímání studenta natolik, že ovlivní kvalitu jeho života. V mém případě pozitivně, velmi pozitivně. Děkuji lektorům."

(Martina)
 
"AIKO kurz v Eschole bych doporučila všem lidem, kteří chtějí být přínosem pro jiné lidi a pomáhat jim řešit náročné situace. Koučink byl pro mně obohacující hlavně v oblasti komunikace a otevřeném přístupu k řešení problémů a složitých životních situací. Profesionální přístup lektorů nebyl překvapivý, jelikož s Escholou spolupracuji již delší dobu a jsem velice spokojena. Doporučuji!" 
 
(Kateřina Zajícová)"Našel jsem nové pohledy na komunikaci. Dozvěděl jsem se, co to je opravdové koučování a doufám, že jej dokážu využít pro svou práci."
 
(Víťa Bačák)


"Díky za skvělý kurz ve vynikajícícm prostředí. Pozitivní výsledek, jenž beze zbytku naplnil očekávání. Vedení Escholy je moderní a velmi vstřícné, profesionální".
 
(Michal)


"Kurz byl velmi přínosný. Poznatky využiji v pracovním i osobním životě. Rozhodně doporučuji".

(Jarda)
 

"Super školení vedené profesionály. Zábavné, nebudete se nudit a odnesete si plný kufr nástrojů do praxe a mnohem více. Mohu jen a jen doporučit. Díky moc za celý kurz".
 
(Denisa, Tieto)


"Kurz je výborně prakticky zaměřen. Teorie je výrazně proložena cvičeními, takže účastník opravdu dostane styl "pod kůži". Trenéři jsou naslouchaví, schopni přizpůsobit trénink potřebám dané skupiny i jednotlivcům. Rozložení a forma školení reflektuje aktuální uspěchanou dobu. Školení vřele doporučuji".

(Marek Mikunda)
 

 "Tento výcvikový kurz splnil veškerá má očekávání. Celková organizace a připravenost kurzu je výborná a všichni lektoři jsou vynikající profesionálové v koučování, kteří mají zároveň "dar" tuto dovednost předat. Tento výcvik vás skutečně naučí koučovat. Vřele doporučuji všem, kteří se chtějí stát koučem!"

(Hana Czyž)

 

"Výbovně připravený koncept kurzu. Z mého pohledu to byl jeden z nejlepších kurzů, které jsem za svou pracovní kariéru absolvoval. Oceňuji přístup všech lektorů."

(Michal Hrančík, Tieto)


"Co mi koučovací kurz dal: 1. Jedna hodina koučinku ušetří desítky hodin při řešení problémů, 2. Jiný přístup k vedení lidí/týmu. Jiný přístup k řešení témat, se kterými přichází za mnou kolegové a podřízení."

(Patrik Šolc)

 

"Děkuji za možnost účastnit se kurzu INTERNÍ KOUČ. Díky němu se dívám na svět jiným pohledem. Adam, Honza i Sylvie jsou prostě skvělí."

(Martina, NH Trans)

 

"Líbí se mi rozmanitost kurzu ve smyslu využitelnosti jak pro manažery, personalisty, interní kouče i samostatně fungující a koučující jednotlivce v soukromé sféře. Velkou přidanou hodnotu kurzu přidává apel na praktiku kinoli pouhou teorii a dále profesionalita a zápal všech zainteresovaných lektorů.

(Monika Pavlíková, HR specialista)

 

"Kurz Interní kouč mi poskytl možnost prohloubit si teoretické a praktické zkušenosti z oblasti koučování. Kurz byl velmi intenzivní a vyžadoval pravidelné sebevzdělávání a trénink. Velmi oceňuji profesionální přístup lektorů a jejich připravenost na každou hodinu. Tento kurz doporučuji všem, kteří se chtějí věnovat koučinku na profesionální úrovni.

(Ing. Šárka Pešat)

 

"Úžasných 9 měsíců. Naprosto profesionální a maximalistický přístup lektorů mi dal jedinečnou možnost poznat jak koučování funguje. Oslovilo mne to natolik, že koučování vnímám jako styl komunikace využitelný v jakékoliv životní situaci".

(Olga Latochová)

 

"Díky tomuto kurzu jsem se naučila lépe vnímat a chápat své okolí a lépe s ním komunikovat."

(Anna)

 

"Kurz Interní kouč v mnoha směrech předčil má očekávání. Kurz je velmi užitečný a profesionálně vedený. Díky němu jsem si osvojila mnohé koučovací zásady, které využívám jak v profesním, tak v osobním životě. Posunul mě zase o kus dál při práci s lidmi a (nejen) za to moc děkuju.

(Marcela Vošmíková)

 

"...přišla jsem, vyzkoušela jsem, oblíbila si, koučuju... Vřele doporučuji!"

(Petra, Ostrava)

 

"Program ma posunul ako človeka, profesionála, ťažil a ťaží zo mňa maximálny záväzok. Čas a energia, ktorú som do toho dala sa mi začala vracať už po druhom spoločnom stretnutí. Ďakujem.

(Pavlína Violová)


"Byl to náročný kurz, který mě donutil vystoupit ze své komfortní zóny. Na mnoha praktických cvičení mi umožnil osvojení si různých technik koučinku, které využiju v praxi manažera."

(Petr Herudek)

 

"9 mesiacov intenzívneho kurzu, ktorý nielen rozvinul techniky koučovania účastníka, ale zároveň pomohol v pozitívnom zmysle ososbnostne každého účastníka. Ďakujem za profesionálny prístup lektorov."

(Ľubka Dugovičová)

 

"Jeden z nejlepších kurzů, které jsem absolvovala. Výborně vyvážená teorie a praktické využití. Je třeba počítat s poměrně velkou časovou náročností, která je nicméně spojená s velkým posunem v práci s lidmi i v osobním životě."

(Eva Ulrichová, Tieto)

 

"Kurz byl časově velmi náročný, tím víc pyšná jsem na fakt, že jsem jej dotáhla do konce. Velmi mi pomohl v osobním rozvoji a komunikaci s klienty."

(Monika)

 

"Ještě jednou děkuji za možnost absolvovat tento program. Zásadně mi rozšířil koučovací obzory a motivoval k práci na sobě. A vím už také, jakým koučem chci být."

(Lucka)

 

"Celý kurz byl pojatý jako náročný trénink. Trénink, který vedl k osvojení koučovacích technik. Během téměř ročního kurzu jsem si upevnila používání technik a prohloubila dovednost naslouchání. Jednoznačně doporučuji všem, kdo uvažují o tom, že budou koučové.

(Marcela Dannenfeldtová)

 

"Kurz byl časově náročný, ale i díky tomu si myslím, že byl skutečně přínosný. Váš čas strávený s námi mne přinutil se naučit koučovacím dovednostem. Velké plus byl Váš otevřený a přátelský přístup. Děkuji za Vaši podporu mého rozvoje a za příjemně strávený čas!"

(Michal Mrovec, Tieto)

 

"Přátelská atmosféra + umožnění plného uvolnění = autenticita. Časově náročné a pokud se má dělat poctivě, vyžaduje odhodlání, vytrvání a lehkou změnu pracovních i osobních priorit. Pomáhá v osobním rozvoji, transformace člověka v pozitivním smyslu. Život a těžké životní situace se stávají jednodušší. Dává určitý životní nadhled. Zábavná forma tréninku - práce v týmu i individuální".

(Pavlína Wojnar)

 

"Program na rozvoj osobnosti. Časově náročnější program. Velmi dobrá organizace. Využití nabytých poznatků v každodenní praxi (soukromé i v pracovní sféře). Praktický nácvik na vlastních situacích, sebezkušenost. Pozitivní a profesionální přístup lektorů".

(Veronika M.)

 

"Kurz Interní kouč nebyl "jen" náročnou školou o koučování, co to je a jak to dělat, ale také zábavou, setkáváním a přemýšlením s příjemnými lidmi "nejen" nad sebou samou."

(Valerie)


 "Nejvíce užitečný a přitom nejméně teoretický trénink, který pomohl v mém osobním růstu a sebepoznání. Významně doplnil můj manažerský kufřík nástrojů pro vedení lidí"

(Elzbieta Stacherska)


"Získala som novú zkúsenosť, nový pohľad na vec/úhol pohľadu a vďaka tomu budem môcť/môžem efektívnějšie fungovať ak v práci ako aj v súkromí. Kurz AIKO ma obohatil a som vďačná, že som celý proces mohla absolvovať. Kurz vrelo odporůčam každému, kto chce osobne ale aj profesne rásť. Ďakujem Eschola :)!

(Bea Palmontová)

 

"Program AIKO vnímám jako velmi přínosný. Mne osobně výrazně posunul jak na úrovni osobní, tak na úrovni profesní. Děkuji lektorům kurzu za jejich přístup a nasazení. Jejich nadšení a profesionalita je pro mne motivační a inspirující. Program všemi deseti doporučuji"

(Martin Hlisnikovský, HR Business partner, Huisman Konstrukce)

 

"Děkuji Adamovi a Honzovi za možnost účastnit se kurzu koučování v jejich příjemném prostředí Escholy. Kurz doporučuji všem, kteří mají zájem na sobě pracovat a udělat něco pozitivního pro sebe i okolí"

(Jiří Franz, Tieto Czech, s.r.o.)


"Jeden z mála kurzů, do kterého se vyplatí investovat peníze a čas. Množství témat a praktických cvičení Vás posune v osobním rozvoji - pokud chcete! :)

(Pavel Juřica)


"Jiný úhel pohledu jak pracovat a vést lidi"

(Marek)


Kontakt

Napište nám


Přihlášení do databáze