Řekli o kurzu Prezentace v angličtině

"Lektorka je sympatická, příjemná, pohotová, perfektní angličtina. Kurz byl naprosto „hand on“, nenudil jsem se ani minutu. Kurz měl logickou strukturu a jeho přínos vidím v tom, že mi ukázal techniky, jak se přiblížit profesionálnímu přednesu."

(Ladislav)

"Perfektní, skvěle připravený, interaktivní kurz. Výborně strávený čas. Použil jsem materiály, které mám a potřebuji pracovně, a dostal jsem řadu námětu na zlepšení."

(Radek)

"Trainer? Fantastic, very engaging, listening actively, reacting to audience, great at providing constructive feedback, creating safe training environment. I can easily turn what I’ve learned into action, I saw improvement in a very short time."

(Martina)

"The trainer is a very nice person, helping us with the tasks, honest with feedbacks to our performance, giving us recommendations for improvement in a friendly way. What I get out of the course? Motivation for another improvement and training."

(Tereza)

"The trainer was very engaging, attentive to individual needs and able to address them. It was a very useful and well spent time."

(Veronika)

"Very nice approach of the trainer, creating safe environment, focusing on individual needs. The course gave me more confidence in presenting."

(Natalia)

Kontakt

Napište nám


Přihlášení do databáze