O nás

Kdo jsme

Jsme jazyková a vzdělávací agentura, která se specializuje na jazykové kurzy, tréninky soft-skills v angličtině a koučink. Naše portfolio služeb se přirozeně formovalo osmnáct let s tím, jak se vyvíjely potřeby našich klientů. Právě komplexní přístup ke vzdělávání naši zákazníci oceňují nejvíce - vyhovuje jim, že jejich požadavky dokáže uspokojit jediná agentura, která je k tomu odpovídajícím způsobem kvalifikována.Ve všech třech oblastech našeho podnikání jsme vybudovali týmy profesionálních lektorů a koučů s mezinárodní akreditací. Tím neustále garantujeme co nejvyšší míru kvality poskytovaných služeb.

Příběh firmy

Jazykovou a vzdělávací agenturu Eschola založili v Ostravě v roce 2002 dva společníci – Adam Wojtovič a Honza Katolický. Jejich hlavní motivací bylo spojit výuku jazyků s rozvojem soft skills v angličtině.

S výukou anglického jazyka jsme začínali ve společnosti LG Philips Displays v Hranicích na Moravě. Záhy poté jsme se stali prvním a jediným akreditovaným výukovým a zkušebním centrem Londýnské komory obchodu a  průmyslu (LCCI) na Moravě.

S rozšířením portfolia služeb o výuku soft skills v angličtině jsme začali spolupracovat s dalšími velkými firmami, jako jsou ON Semiconductor, DHL, Plzeňský Prazdroj, Komerční banka nebo Huisman Konstrukce. Po čase se na nás začali naši klienti obracet s požadavkem na koučink. V roce 2010 jsme proto absolvovali certifikaci Mezinárodní federace koučů (International Coach Federation) a do nabídky služeb zařadili koučování a koučovací výcviky.

Za 18 let své existence pomohla společnost Eschola desítkám firem v České republice, na Slovensku a Rakousku a v jejím týmu najdete více než třicet profesionálních lektorů a koučů s mezinárodní certifikací.

Firemní certifikace a další ocenění

  • Akreditované výukové a zkušební centrum Londýnské komory obchodu a průmyslu (LCCI)
  • Akreditace MŠMT na koučovací výcvik „Interní kouč“
  • V letech 2011, 2012, 2013 a 2015 jsme se stali finalisty soutěže Firma roku Moravskoslezského kraje
  • Akreditace MŠMT pro provádění vzdělávacích programů v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP)

Nebojíme se nových výzev; rozhodující pro nás je, jestli pomůžeme klientovi. Proto neustále hledáme způsoby, jak maximálně rozvinout potenciál každého jednotlivce.

Od roku 2016 jsme členy Britské obchodní komory a také aktivními účastníky jejího mentoringového programu Equilibrium.

Kontakt

Napište nám


Přihlášení do databáze