O nás

Kdo jsme

Jsme vzdělávací agentura a škola koučů. Specializujeme se na rozvoj lidí v oblasti koučování, komunikace a leadershipu

Stavíme na tom, v čem jste dobří, učíme vás komunikovat přirozeně a s jistotou, pomáháme vám rozvíjet sebe i druhé a dosahovat reálných změn.

Naší předností je, že naše programy mohou být vedeny jak v češtině, tak v angličtině a máme letité zkušenosti s trénováním mezinárodních týmů v ČR i zahraničí.

V našich kurzech maximálně využíváme možnosti koučování. Protože více než rozdávat moudra nás baví motivovat a vytvářet prostředí, ve kterém se daří rozvoji a růstu. Inspirovat, objevovat s vámi cesty, prozkoumávat možnosti a sdílet s vámi radost z úspěchů.

Příběh firmy

Jsme dva společníci a přátelé – Adam Wojtovič a Honza Katolický. Vzdělávací agenturu Eschola jsme založili v Ostravě v roce 2002. Naší hlavní motivací bylo spojit výuku jazyků s rozvojem soft skills v angličtině.

S výukou anglického jazyka jsme začínali ve společnosti LG Philips Displays v Hranicích na Moravě. Záhy poté jsme se stali prvním a jediným akreditovaným výukovým a zkušebním centrem Londýnské komory obchodu a  průmyslu (LCCI) na Moravě.

S rozšířením portfolia služeb o výuku soft skills v angličtině jsme začali spolupracovat s dalšími velkými firmami, jako jsou ON Semiconductor, DHL, Plzeňský Prazdroj, Komerční banka nebo Huisman Konstrukce. Po čase se na nás začali naši klienti obracet s požadavkem na koučink. V roce 2010 jsme proto absolvovali certifikaci Mezinárodní federace koučů (International Coach Federation) a do nabídky služeb zařadili koučování a koučovací výcviky.

Za 21 let své existence pomohla společnost Eschola desítkám firem v České republice, na Slovensku, v Rakousku, Švýcarsku a v Irsku a v jejím týmu najdete více než třicet profesionálních lektorů a koučů s mezinárodní certifikací.

Firemní certifikace a další ocenění

  • Akreditované výukové a zkušební centrum Londýnské komory obchodu a průmyslu (LCCI)
  • Akreditace MŠMT na koučovací výcvik Akreditovaný kouč
  • V letech 2011, 2012, 2013 a 2015 jsme se stali finalisty soutěže Firma roku Moravskoslezského kraje
  • Akreditace MŠMT pro provádění vzdělávacích programů v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP)

Nebojíme se nových výzev; rozhodující pro nás je, jestli pomůžeme klientovi. Proto neustále hledáme způsoby, jak maximálně rozvinout potenciál každého jednotlivce.

Od roku 2016 jsme členy Britské obchodní komory a také aktivními účastníky jejího mentoringového programu Equilibrium.

Kontakt

Napište nám


Přihlášení do databáze