Mentorinkový program EQUILIBRIUM

 

DREAM - DARE - SHARE

 

Hlavním cílem mentoringového programu Britské obchodní komory Equilibrium je podpořit ženy na obchodních a manažerských pozicích, které se připravují  na budoucí profesionální růst a také poskytnout podporu těm, které se po určité době, jako například po mateřské dovolené, vrací zpět do práce a chtějí znovu nastartovat svou kariéru. Equilibrium je především o formování nové generace žen ve vedoucích pozicích a posílení genderové rozmanitosti v českém obchodním a podnikatelském prostředí.

Pravidelná setkání účastníků programu jsou organizována v průběhu celého roku. Již od roku 2020 je vzdělávací agentura Eschola regionálním partnerem a koordinátorem programu Equilibrium pro akce v Ostravě. Součástí programu jsou také setkání s inspirativními řečníky "My Story", která jsou přístupná nejen účastníkům programu, ale také všem, kteří se chtějí nechat inspirovat vyprávěním a příběhy zajímavých osobností. Jsme velmi rádi, že můžeme všechny účastníky přivítat u nás v Eschole a těšíme se na setkání!

Více informací o programu si můžete přečíst na stránkách BCC zde

 

The main goal of the BCC Equilibrium mentoring programme is to encourage women in business and managment positions who are commited to further professional growth, and also to provide support for those women returnig to work after an extended period of time, such as after parental leave, or for those who just want to restart their career. The Equilibrium is at the forefront of shaping a new generation of women executives and strenghthening gender diversity in the Czech business environment.

The motto of the programme is DREAM - DARE - SHARE. 

Read more...


 

 

Kontakt

Napište nám


Přihlášení do databáze