Lektoři

Za téměř sedmnáct let své existence pomohla společnost Eschola desítkám firem v České republice, na Slovensku a Rakousku a v jejím týmu najdete více než třicet profesionálních lektorů a koučů s mezinárodní certifikací.

Věříme, že kvalita kurzů je dána kvalitou jeho lektorů. Naši kolegové absolvovali studia a stáže v zahraničí. Procházejí dlouhodobou přípravou a tréninky, které se mnohdy konají přímo ve firmách, se kterými spolupracujeme.

Chcete se stát jedním z nich? Bližší informace naleznete zde.

Pro ukázku uvádíme reference na některé z našich kolegů.

Iveta Vojtěchovská

Po absolvování Ostravské univerzity pracovala a studovala francouzštinu v Marseille. Studium zakončila zkouškou na univerzitě v Aix en Provence. Dále studovala angličtinu v Londýně (zkoušky FCE, CAE) a v průběhu jednoho roku vyučovala český jazyk na soukromé jaz. škole tamtéž. V roce 2008 získala u londýnské obchodní komory mezinárodní certifikát pro výuku obchodní angličtiny Further Certificate in Teaching English for Business.

...více

Marcela Němcová

Univerzitní titul získala na Karlově univerzitě v Praze, kde vystudovala magisterský obor angličtina - čeština, mimo to úspěšně složila TOEFL certifikát a Cambridgeskou zkoušku. Nejen samotné studium, ale zejména pobyt ve Velké Británii, v níž Marcela strávila tři roky a navštěvovala jazykový institut Language Project, ji utvrdily v tom, že výuka jazyků a také práce s lidmi je přesně to, čemu se chce celoživotně věnovat.

...více

Radmila Martináková

Vystudovala angličtinu na Masarykově univerzitě v Brně. Pět let působila ve Velké Británii, Rakousku a Německu, kde také získala Kleines Deutsches Sprachdiplom. Věnuje se převážně individuální výuce a výuce ve firemních kurzech (AJ, NJ). V roce 2008 získala u londýnské obchodní komory mezinárodní certifikát pro výuku obchodní angličtiny Further Certificate in Teaching English for Business. Zabývá se i překladatelstvím, mimo jiné pro Českou televizi.

...více

Lucie Murycová

Vystudovala angličtinu a filosofii na Ostravské univerzitě. V roce 2008 získala u londýnské obchodní komory mezinárodní certifikát pro výuku obchodní angličtiny Further Certificate in Teaching English for Business. Lektorské činnosti se věnuje od roku 2002, zpočátku jako lektorka všeobecné a obchodní angličtiny převážně ve firemních kurzech.

...více

Helena Chovancová

Po absolvování intenzivního studia angličtiny, zakončeného všeobecnou státní zkouškou, pracovala čtyři roky jako překladatelka a osobní asistentka pro anglické důstoníky Armády spásy. V tomto období získala praktické zkušenosti s jazykem, které stvrdila složením mazinárodní cambridgeské zkoušky CAE.

...více

Monika Uhligová

Vystudovala anglickou filologii na Slezské univerzitě v Opavě. Absolvovala jednoletý pracovní pobyt ve Velké Británii. Jako lektorka angličtiny a češtiny pro cizince působí od roku 2001. Věnuje se zejména výuce ve firemních kurzech, má zkušenosti také s přípravnými kurzy na mezinárodní jazykové certifikáty. Zbývá se rovněž překlady a tlumočením.

...více

Honza Hořínek

Vystudoval učitelství na Masarykově univerzitě v Brně. V letech 2006 až 2009 žil a pracoval na Aljašce v USA. Jako lektor angličtiny působí zejména ve firemních kurzech, a specializuje se na individuální výuku. Věnuje se také literárním překladům, tvůrčímu psaní a žurnalistice.

...více

 

 Martina Bruštíková-Špidlová

 Vystudovala anglickou filologii a literaturu na Filozofické fakultě Ostravské Univerzity, později i filozofii tamtéž. Studovala také na univerzitě Kristianstad ve Švédsku, kde získala certifikáty English Studies a Intercultural Communication. Výuce angličtiny se věnuje od roku 2007, vyučuje všeobecnou i obchodní angličtinu převážně ve firemních kurzech. 

...více

Monika Kunzová

Vystudovala anglický a francouzský jazyk na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a česko-francouzské magisterské studium veřejné správy na Ekonomicko-správní fakultě téže fakulty. Během studií absolvovala studijní stáž na Aarhus Universitet v Dánsku a pracovní stáž na Université de Rennes 1 ve Francii.

...více

 

Ümitcan Bal

Vystudoval Univerzitu v Istanbulu a již v průběhu studií nasbíral bohaté zkušenosti s výukou anglického jazyka. Vedl nejen kurzy pro dospělé, ale také pro děti. Ve výuce pokračoval po příjezdu do České republiky v rámci programu Erasmus +. Pro Escholu pracuje Ümitcan od začátku roku 2018. 

 ...více

Štěpán Boček

Vystudoval učitelství anglického jazyka a občanské výchovy na Pedagogické Fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvoval takřka roční pracovní stáž ve Skotsku. Jako lektor anglického jazyka působí od roku 2011 ve firemních kurzech a ve státním školství.

  ...více

 

Tomáš Jochec

Vystudoval obor Angličtina ve sféře podnikání na Ostravské univerzitě. Má dlouholeté zkušenosti s vedením jazykových kurzů, výuce angličtiny se věnuje od roku 2003. Působí zejména jako lektor firemních kurzů, vyučuje všeobecnou, obchodní i technickou angličtinu.

...více

 

Radomír Nemynář

Absolvoval studium oboru Učitelství anglického jazyka a tělesné výchovy na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po ukončení studia v r. 1977 se do r. 1993 věnoval výuce anglického jazyka na SPŠCH Ostrava. 

 ..více

 

 Daniel Sargeant

Dan was born in England and is a native speaker of the English language. He studied hospitality management and worked in hotels around the UK for 10 years. Dan decided to explore the world of teaching English as a foreign language and enrolled in a TEFL course online, soon finding a passion for teaching and dissecting his native tongue. Dan enjoys many sports, particularly Football and Tennis, if you start him talking about these you won't shut him up!

..více

 

Kontakt

Napište nám


Přihlášení do databáze