Lektoři

Za téměř osmnáct let své existence pomohla společnost Eschola desítkám firem v České republice, na Slovensku a Rakousku a v jejím týmu najdete více než třicet profesionálních lektorů a koučů s mezinárodní certifikací.

Věříme, že kvalita kurzů je dána kvalitou jeho lektorů. Naši kolegové absolvovali studia a stáže v zahraničí. Procházejí dlouhodobou přípravou a tréninky, které se mnohdy konají přímo ve firmách, se kterými spolupracujeme.

Chcete se stát jedním z nich? Bližší informace naleznete zde.

Pro ukázku uvádíme reference na některé z našich kolegů.

Iveta Vojtěchovská

Po absolvování Ostravské univerzity pracovala a studovala francouzštinu v Marseille. Studium zakončila zkouškou na univerzitě v Aix en Provence. Dále studovala angličtinu v Londýně (zkoušky FCE, CAE) a v průběhu jednoho roku vyučovala český jazyk na soukromé jaz. škole tamtéž. V roce 2008 získala u londýnské obchodní komory mezinárodní certifikát pro výuku obchodní angličtiny Further Certificate in Teaching English for Business.

...více

Marcela Němcová

Univerzitní titul získala na Karlově univerzitě v Praze, kde vystudovala magisterský obor angličtina - čeština, mimo to úspěšně složila TOEFL certifikát a Cambridgeskou zkoušku. Nejen samotné studium, ale zejména pobyt ve Velké Británii, v níž Marcela strávila tři roky a navštěvovala jazykový institut Language Project, ji utvrdily v tom, že výuka jazyků a také práce s lidmi je přesně to, čemu se chce celoživotně věnovat.

...více

Radmila Martináková

Vystudovala angličtinu na Masarykově univerzitě v Brně. Pět let působila ve Velké Británii, Rakousku a Německu, kde také získala Kleines Deutsches Sprachdiplom. Věnuje se převážně individuální výuce a výuce ve firemních kurzech (AJ, NJ). V roce 2008 získala u londýnské obchodní komory mezinárodní certifikát pro výuku obchodní angličtiny Further Certificate in Teaching English for Business. Zabývá se i překladatelstvím, mimo jiné pro Českou televizi.

...více

Lucie Murycová

Vystudovala angličtinu a filosofii na Ostravské univerzitě. V roce 2008 získala u londýnské obchodní komory mezinárodní certifikát pro výuku obchodní angličtiny Further Certificate in Teaching English for Business. Lektorské činnosti se věnuje od roku 2002, zpočátku jako lektorka všeobecné a obchodní angličtiny převážně ve firemních kurzech.

...více

Helena Chovancová

Po absolvování intenzivního studia angličtiny, zakončeného všeobecnou státní zkouškou, pracovala čtyři roky jako překladatelka a osobní asistentka pro anglické důstoníky Armády spásy. V tomto období získala praktické zkušenosti s jazykem, které stvrdila složením mazinárodní cambridgeské zkoušky CAE.

...více

Monika Uhligová

Vystudovala anglickou filologii na Slezské univerzitě v Opavě. Absolvovala jednoletý pracovní pobyt ve Velké Británii. Jako lektorka angličtiny a češtiny pro cizince působí od roku 2001. Věnuje se zejména výuce ve firemních kurzech, má zkušenosti také s přípravnými kurzy na mezinárodní jazykové certifikáty. Zbývá se rovněž překlady a tlumočením.

...více

Honza Hořínek

Vystudoval učitelství na Masarykově univerzitě v Brně. V letech 2006 až 2009 žil a pracoval na Aljašce v USA. Jako lektor angličtiny působí zejména ve firemních kurzech, a specializuje se na individuální výuku. Věnuje se také literárním překladům, tvůrčímu psaní a žurnalistice.

...více

 

 Martina Bruštíková-Špidlová

Vystudovala anglickou filologii a literaturu na Filozofické fakultě Ostravské Univerzity, později i filozofii tamtéž. Studovala také na univerzitě Kristianstad ve Švédsku, kde získala certifikáty English Studies a Intercultural Communication. Výuce angličtiny se věnuje od roku 2007, vyučuje všeobecnou i obchodní angličtinu převážně ve firemních kurzech. 

...více

Monika Kunzová

Vystudovala anglický a francouzský jazyk na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a česko-francouzské magisterské studium veřejné správy na Ekonomicko-správní fakultě téže fakulty. Během studií absolvovala studijní stáž na Aarhus Universitet v Dánsku a pracovní stáž na Université de Rennes 1 ve Francii.

...více

 

Ümitcan Bal

Vystudoval Univerzitu v Istanbulu a již v průběhu studií nasbíral bohaté zkušenosti s výukou anglického jazyka. Vedl nejen kurzy pro dospělé, ale také pro děti. Ve výuce pokračoval po příjezdu do České republiky v rámci programu Erasmus +. Pro Escholu pracuje Ümitcan od začátku roku 2018. 

 ...více

Štěpán Boček

Vystudoval učitelství anglického jazyka a občanské výchovy na Pedagogické Fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Absolvoval takřka roční pracovní stáž ve Skotsku. Jako lektor anglického jazyka působí od roku 2011 ve firemních kurzech a ve státním školství.

  ...více

 

Radomír Nemynář

Absolvoval studium oboru Učitelství anglického jazyka a tělesné výchovy na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po ukončení studia v r. 1977 se do r. 1993 věnoval výuce anglického jazyka na SPŠCH Ostrava. 

 ..více

 Kontakt

Napište nám


Přihlášení do databáze