Kalendář akcí

V následujícím kalendáři akcí najdete nejen aktuální termíny kurzů, které v daném pololetí otevíráme, ale také termíny setkání mentoringového programu Britské obchodní komory a dalších pravidelných akcí, které v Eschole pořádáme.

Cestování s Escholou / Around the world with Eschola

V Eschole můžete strávit příjemný podvečer s angličtinou a zajímavými lidmi na našich cestovatelských přednáškách v angličtině. S našimi lektory, kamarády i klienty si nejen osvěžíte angličtinu, ale poznáte i zajímavá místa, uslyšíte spoustu neuvěřitelných i humorných příhod a můžete se třeba nechat inspirovat na další dovolenou. 

Vernisáže

V roce 2016 jsme v Eschole uspořádali první vernisáž obrazů, které se staly předlohou pro krásné koučovací karty, a od té doby v této tradici rádi pokračujeme. Velmi nás těší, že máme naše prostory vyzdobeny obrazy nebo fotografiemi našich klientů, kamarádů nebo zkrátka všech nadšených amatérských umělců, kteří u nás mohou své obrazy či fotografie ukázat světu.

Equilibrium Britské obchodní komory
 
Equilibrium je mentoringový program Britské obchodní komory, jehož cílem je podpořit ženy na obchodních a manažerských pozicích, které se připravují  na budoucí profesionální růst a také poskytnout podporu těm, které se po určité době, jako například po mateřské dovolené, vrací zpět do práce a chtějí znovu nastartovat svou kariéru. Pravidelná setkání účastníků programu jsou organizována v průběhu celého roku. Spolu s Mgr. Hanou Hoblíkovou jsme koordinátory programu Equilibrium pro akce v Ostravě. Součástí programu jsou také setkání s inspirativními řečníky "My Story", která jsou přístupná nejen účastníkům programu, ale také všem, kteří se chtějí nechat inspirovat vyprávěním a příběhy zajímavých osobností. Více informací o programu najdete v kalendáři akcí a zde

Těšíme se na vás!
NÁZEV KURZUTERMÍN KURZUKÓD KURZUCENA KURZU
Equilibrium - British Chamber of Commerce6.10.202020-Z-01-01Kontaktovat
Vernisáž fotografií Kristýny Slavíkové1.12.202020-Z-04-01vstupné dobrovolnéKontaktovat
Cestování s Escholou - Island20-Z-02-01vstupné dobrovolnéKontaktovat
Akreditovaný interní kouč23.3. - 2.12.202120-AIKO-1058.000,-Kč Objednat

Kontakt

Napište nám


Přihlášení do databáze