Development centrum

DC je v našem pojetí určeno pro jednotlivce a týmy, které si vybírají vhodný typ tréninku pro osobnostní rozvoj, případně vstupují do delšího vzdělávacího programu. Jeho smyslem je především otevřít prostor pro lepší poznání svých silných stránek a předností a lépe pochopit a identifikovat oblasti, na kterých je užitečné pracovat. Než jsou zařazeni do konkrétního programu, mají účastníci DC možnost poznat svoje možnosti a hranice a soustředit se v dalším programu na svůj rozvoj.

Aktivním zapojením lidí do diagnostických a rozvojových aktivit, modelových situací a následné zpětné vazby, DC velmi výrazně ovlivňuje pozitivní postoj účastníka k dalšímu vzdělávání. DC je rovněž vhodným nástrojem pro nastavení oblastí a měření dosažených pokroku v průběhu delšího období. Objektivizuje a hodnotí tak efektivitu tréninků a koučovacích programů, které firma pro své zaměstnance realizuje.

Program DC je vždy nutno individuálně přizpůsobit potřebám a možnostem konkrétních účastníků a také tomu, kterým směrem se má zaměřit následný rozvoj. Standardně se skládá z několika týmových modelových situací, individuálních úkolů, testové části a individuálních zpětných vazeb.

Finálnímu obsahu konkrétního programu předchází schůzka s vedoucím daného týmu, HR business partnerem či manažerem vzdělávání.

"Perfektní školení, otevírající hravou formou pohledy na lidi, které jsou pro člověka skryté. Ideální pro týmy, kde se ukáže, jak využít jednotlivé vlastnosti lidí pro to, aby byl tým silnější. Vztahy lidí v týmu, proč jsou, jaké jsou, a jak je vylepšit. Vysvětluje proč je charakter lidí, jaký je. Školení předčilo moje očekávání a doporučuji ho vřele všem."

(Jindra Soldán)

Další hodnocení programu účastníky naleznete zde...

...volte ta správná slova

NÁZEV KURZUTERMÍN KURZUKÓD KURZUCENA KURZU
Development centrum1.1. - 31.12.202220-DC-1Detailna vyžádáníKontaktovat

Kontakt

Napište nám


Přihlášení do databáze