Informace o omezení provozu

Vážení klienti, kolegové,

vzhledem k aktuální situaci jsme pro vás připravili tuto stránku, na které najdete vždy aktuální informace týkající se provozu Escholy a organizaci kurzů a školení.

Aktuálně jsou prostory Escholy do odvolání uzavřeny a rovněž jsou pozastaveny všechny kurzy a školení. Protože spousta z vás pracuje ze svých domovů, nabízíme vám možnost výuky přes Skype, abyste nemuseli výuku přerušit, mohli plynule navázat a zůstat v kontaktu s jazykem. Někteří naši klienti tuto možnost rádi přivítali a pokud vás tato možnost také oslovila, případně byste chtěli vědět více, prosím kontaktujte násrádi vám odpovíme na všechny vaše otázky.

Níže pro vás máme podrobnější informace:

Aktualizováno 2. 4. 2020 

Na základě usnesení vlády č.211 ze dne 14.3.2020 a č. 215  ze dne 15. 3. 2020 o přijetí krizového opatření jsme zavedli následující opatření související s provozem a realizací našich kurzů a školení. 

Výuka jazykových kurzů v prostorách Eschola

V souladu s výše uvedeným usnesením vlády jsme nuceni zrušit veškeré individuální i skupinové jazykové kurzy v prostorách naší společnosti na ul. Spartakovců 6014/3, 708 00 Ostrava - Poruba. Omlouváme se našim klientům i kolegům učitelům za veškeré komplikace, které jim to způsobí a doufáme, že Vám brzy budeme schopni podat další, snad pozitivnější informace. 

Aktuálně pro Vás můžeme zajistit výuku přes Skype, pro bližší informace nás prosím kontaktujte 

Výuka jazykových kurzů v prostorách klientů

Na základě doplňujících informací souvisejících s výše uvedeným usnesením vlády ze dne 14.3.2020, které zveřejnil oficiální portál pro podnikání a export BusinessInfo.czpozastavujeme také veškerou výuku v prostorách klientů. Omlouváme se všem kolegům lektorům za veškeré komplikace s tím spojené a budeme s Vámi individuálně v kontaktu s dalšími informacemi, podle toho, jak se situace bude vyvíjet dále. Věřme, že omezení budou dočasná a výuku budeme moci opět brzy obnovit. S klienty a firmami budeme jednat o možnosti náhrad zrušené výuky v alternativních termínech po ukončení krizových opatřeních (náhradní výuka během prázdnin apod)

Také v případě firemních klietů můžeme zajistit výuku přes Skype, pro bližší informace nás prosím kontaktujte 

Konání kurzu Akreditovaný interní kouč

Také zde se budeme řídit aktuálním děním a okolnostmi a budeme s Vámi, jež jste na výcvik přihlášeni v kontaktu. V případě, že nám situace neumožní první prezenční workshop realizovat, nabídneme Vám náhradní termín zahájení tohoto programu. 

Kurzy a školení pro firmy (soft-skills programy)

V souladu s výše uvedeným usnesením vlády jsme nuceni zrušit veškeré individuální i skupinové kurzy v prostorách naší společnosti na ul. Spartakovců 6014/3, 708 00 Ostrava - Poruba i v prostorách klientů. Omlouváme se našim klientům i kolegům za veškeré komplikace, které jim to způsobí a doufáme, že Vám brzy budeme schopni podat další, snad pozitivnější informace. 

S klienty budeme v kontaktu ohledně náhradních termínů kurzů, jakmile to situace umožní. S lektory kurzů se spojíme telefonicky/mailem.

Individuální koučink a osobní konzultace

Individuální koučink a osobní konzultace, kterém poskytujeme svým klientům a firmám budeme řešit individuálně formou SKYPE/telefonického spojení. Individuální koučování klientů v našich prostorách i prostorách klientů do odvolání přerušujeme.

Naše prostory na ulici Spartakovců 6014/3 jsou dočasně uzavřeny. Pokud budete potřebovat cokoli objasnit či upřesnit, kontaktujte nás prosím prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.

 

Vážení klienti, kolegové a kamarádi,

navzdory tomu, jak je pro nás všechny situace obtížná, nepřehledená a osobně i finančně náročná bych Vás rád požádal o trpělivost, pochopení a shovívavost. Přeji Vám i vašim blízkým především zdraví, ale také, pokud možno ať se Vám podaří udržet si co nejvíce pozitivní mysl a využít času, který se nám byť nechtěně a nečekaně nabízí, k tomu, abyste jej strávili se svými blízkými a především dětmi! Přeji nám všem ať se nám podaří tyto dny prožívat pospolu a nahlédnout na ně jako na příležitost se postarat jeden o druhého. Přeji nám, až krizová opatření pominou - a ony dříve či později pominou - ať se za těmito dny můžeme ohlédnout a říct si, že se nám je podařilo nepronaříkat ani nepromarnit, ale v rámci okolností co nejpříjemněji a nejužitečněji společně prožít!

S přáním hezkého jarního dne,

Adam Wojtovič

17. 3. 2020

Kontakt

Napište nám


Přihlášení do databáze